Niges 530 kW (Test Uygulaması)

Niges 530 kW (Test Uygulaması)

04 Şubat 2020, 14:42
Niges 530 kW (Test Uygulaması)

Niğde ili Yeşilgölcük ilçesinde 530 kWp kapasite ile kurulumunu tamamladığımız santralimizin en büyük özelliği test sahası olmasıdır.

Sahamızda güç ve özellik bakımından 7 farklı güneş paneli markası, 6 farklı inverter markası ve çok çeşitli konstrüksiyon modelleri kullanılmıştır. Bununla birlikte her sıranın farklı açıda olması, kablolama çeşitlemesinin birbirinden farklı olması gibi güneş elektrik santralini oluşturan tüm bileşenleri tek bir projede kullandığımız özellikli bir saha olmuştur.

Test sahası olmasının yanında gücünün 530 kWp olması nedeniyle birçok yatırımcı ve tedarikçi firmaları için bilgi deposu merkezi olmuş, bu veriler neticesinde bizlerin de referansı ile birçok uygulama firması sektörümüzde yer almıştır.

Projemiz; Türkiye'nin en verimli güneş radyasyonuna sahip illerinden Niğde'de olması, proje geliştirme kısmının eksiksiz olması ve gelişmiş mühendislik uygulamaları ile yapılmış olması nedeniyle Türkiye'nin referans projesi olmuştur.

 

2015 yılından itibaren güneş enerjisi sektöründe faaliyet gösteren firmamız, ülkemiz adına birçok projede yer almıştır. Güneş enerjisi santralleri kurulması amacıyla Türkiye'de ki ilk projeleri gerçekleştiren firmamız bünyesinde sektörün en tecrübeli mühendis ve teknikerleri yer almaktadır.

  • 0216 606 44 58

  • info@zenaenerji.com

  • Fenerbahçe Mahallesi Bağdat Caddesi No:200/6 Kadıköy/İstanbul

  • Hafta İçi: 09:00 - 18:00 Arası.
    Cumartesi: 09:00 - 13:00 Arası.
    Pazar: Kapalı

Web Design ekolektif.com