Değerlerimiz

Değerlerimiz

Değerlerimiz

Güneş radyasyonu bakımından Dünya'nın en iyi değerlerine sahip olan ülkemiz için güneş enerjisi santralleri kurmak hem bireysel hem de toplumsal olarak atılmış önemli bir adımdır.

Zena Enerji olarak ticari hayatımızın asıl gayesi ülkemizin enerji bağımsızlığına kavuşmasıdır. Bir ülkenin kendi enerjisini üretebilmesinin, bağımsızlığının en önemli şartlarından biri olduğu inancında olan şirketimiz için bunu elde etmenin en kolay yolu ise yenilenebilir enerji sistemlerinin kurulumundan geçmektedir.

Şirketimiz nitelikli Türk mühendisleri ve uzman kadrosu ile geçmişte olduğu gibi gelecekte de ülkemiz adına her türlü bilim, teknik ve gelişmelerden faydalanarak özgün ve yenilikçi projeler üretmeye devam edecektir.

2015 yılından itibaren güneş enerjisi sektöründe faaliyet gösteren firmamız, ülkemiz adına birçok projede yer almıştır. Güneş enerjisi santralleri kurulması amacıyla Türkiye'de ki ilk projeleri gerçekleştiren firmamız bünyesinde sektörün en tecrübeli mühendis ve teknikerleri yer almaktadır.

  • 0216 606 44 58

  • info@zenaenerji.com

  • Fenerbahçe Mahallesi Bağdat Caddesi No:200/6 Kadıköy/İstanbul

  • Hafta İçi: 09:00 - 18:00 Arası.
    Cumartesi: 09:00 - 13:00 Arası.
    Pazar: Kapalı

Web Design ekolektif.com